Close
0 items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Frequently Asked Questions

  پرسش‌های متداولی که در فرآیند خرید از گالری هنری آویسا توسط اکثر کاربران مطرح می‌شود در این قسمت جمع‌آوری شده‌اند.  درصورتی‌که پاسخ پرسش‌های خود را در رابطه با انتخاب و خرید محصول در این صفحه نیافتید، می‌توانید با ما تماس بگیرید. 

  سفارش محصول:

  در چه ساعاتی از شبانه‌ روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

  در بیست و چهار ساعت شبانه روز، هفت روز هفته و در همه ایام سال امکان ثبت سفارش از طریق وبسایت گالری هنری آویسا وجود دارد ولی ارسال سفارشات فقط در روزهای غیرتعطیل قابل انجام است که به هنگام خرید و از طریق وبسایت اطلاع‏ رسانی خواهد شد.

  آیا می‌توانم‌ محصولاتی را که در وب‌ سایت موجود نیستند سفارش دهم؟

  در مورد محصولاتی که در وبسایت موجود نیست می‏توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. امکان تهیه محصول مورد نظر توسط کارشناسان، بررسی شده و در کوتاه‏ترین زمان ممکن به شما اعلام خواهد شد. درصورت وجود محصول مورد نظر و تمایل شما برای ثبت سفارش، فرآیندهای اجرایی شبیه خرید محصولات موجود در وب‏سایت گالری هنری آویسا است.
   

  پرداخت هزینه:

  به چه روش‌هایی می‌توانم هزینه سفارش را پرداخت کنم؟

  پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت بانک ملت
  واریز وجه به شماره حساب
  پرداخت در محل به صورت نقدی یا از طریق دستگاه کارتخوان سیار
  به غیر از امکان پرداخت در محل که در حال حاضر تنها برای کاربران ساکن تهران وجود دارد، بقیه ی روش ها در تهران و تمام شهرستان ها قابل دستیابی است.

  پرداخت اینترنتی از طریق کدام درگاه‌ های اینترنتی امکان‌ پذیر است؟

  در حال حاضر امکان پرداخت از درگاه اینترنتی بانک ملت امکان پذیر می باشد و سایر درگاه های اینترنتی در دست اقدام می باشند.

  چطور مطمئن شویم که پرداخت اینترنتی در گالری هنری آویسا از امنیت کافی برخوردار است؟

  در گالری هنری آویسا ، فرآیند پرداخت، از طریق اتصال به درگاه شبکه بانکی صورت می‏گیرد و هیچ گونه اطلاعاتی بانکی از طرف مشتری در اختیار گالری هنری آویسا قرار نمی‏گیرد. لازم به یادآوری است که کلیه سایت‏های پرداخت الکترونیک توسط پروتکل امنیتی HTTPS پشتیبانی می‏شوند.
   
  چگونه از طریق از طریق درگاه اینترنتی پرداخت را انجام دهیم؟
  همه ی کاربران گالری هنری آویسا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی در سایت گالری هنری آویسا هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
  کاربران محترم سایت گالری هنری آویسا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.
  1- شماره 16 رقمی کارت
  این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
  2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
  برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
  رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
  3- کد CVV2
  این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.
  4- تاریخ انقضا
  تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.
  چگونه پرداخت در محل تحویل انجام می شود؟
  به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، گالری هنری آویسا این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.
  لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
  پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل
  از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش گالری هنری آویسا دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.
  پرداخت نقدی در محل تحویل
  برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، گالری هنری آویسا امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.
  امکان پرداخت کارت به کارت وجود دارد؟
  کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی گالری هنری آویسا و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت گالری هنری آویسا به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و گالری هنری آویسا پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.
  شماره حساب:
  شماره حساب: 1752920564 بانک ملت به نام وحید نام آور
  شماره کارت: 5643 – 0951 – 3379 – 6104 بانک ملت به نام وحید نام آور
  نکات:
  - در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
  - به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.
  - سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
   

  قیمت محصول:

  دلیل ارزان‌ تر بودن بعضی از محصولات گالری هنری آویسا نسبت به سایر فروشگاه‌ ها و مراکز خرید چیست؟

  حذف واسطه‏ ها از سیستم گالری هنری آویسا و خرید مستقیم کالا از تولیدکنندگان باعث می‏ شود تا گالری هنری آویسا بتواند محصولات خود را با قیمت‏ هایی کاملا رقابتی به مشتریان عرضه کند.

  معمولا تخفیف‌ ها به چه محصولاتی تعلق می‌گیرد؟ در چه زمانی محصولات شامل تخفیف می‌شوند؟

  بر اساس سیاست‏های گالری هنری آویسا ، این شرکت در دوره ‏های مختلف زمانی پیشنهادهای ویژه ‏ای را برای خرید از گالری هنری آویسا ارائه می ‏دهد. در حال حاضر، این پیشنهادها شامل تخفیف‏ های فصلی، مناسبتی و تخفیف برای محصولات جدید است و از راه‏های مختلفی نظیر ایمیل، اس ام اس، وبسایت، وبلاگ و شبکه ‏های اجتماعی اطلاع‏ رسانی می‏ شود.
   

  ارسال و پیگیری سفارش:

  محصولات وبسایت گالری هنری آویسا به کدام نقاط ایران ارسال می‌شوند؟

  گالری هنری آویسا سفارش‏ ها را به تمام نقاط کشور ارسال می‏ کند و چنانچه به هر دلیلی امکان ارسال سفارش در منطقه ‏ای وجود نداشته باشد از طریق وبسایت اطلاع ‏رسانی خواهد شد.
  سفارش ها در تهران چگونه ارسال میشوند؟
  مراجعه و دریافت در تهران (پس از هماهنگی با مدیر فروشگاه می توانید به آدرس اعلام شده مراجعه نمایید)
  از طریق پیک گالری هنری آویسا (شامل مشتریانی می شود که قبل از ساعت 15 سفارش خود را تکمیل کرده باشند و زمان تحویل آن بعد از ساعت 19 می باشد)
  از طریق پیک فوری گالری هنری آویسا (شامل مشتریانی می شود که قبل از ساعت 15 سفارش خود را تکمیل کرده باشند و زمان تحویل آن بنا بر مسافت مقصد، متغیر می باشد)
  از طریق پست پیشتاز (تا سقف 250 گرم همراه با بیمه که زمان تحویل آن 3 الی 4 روز کاری می باشد)
  از طریق پست تیپاکس (همراه با بیمه که زمان تحویل آن 1 روز کاری می باشد)
  سفارش ها در شهرستان ها چگونه ارسال میشوند؟
  از طریق پست پیشتاز (تا سقف 250 گرم همراه با بیمه که زمان تحویل آن 3 الی 4 روز کاری می باشد)
  از طریق پست تیپاکس (همراه با بیمه که زمان تحویل آن 2 روز کاری می باشد)
  از طریق باربری (در صورت ارسال از طریق باربری مشتری محموله را شخصا از دفتر باربری دریافت می‏ کند که این گزینه مربوط به مناطق یا شهرهایی است که تحت پوشش تیپاکس یا پست پیشتاز نیستند و از طریق هوایی و ریلی انجام می پذیرد)
  هزینه ارسال محصولات چقدر است؟
  پیک گالری هنری آویسا: 25،000 تومان
  پیک فوری گالری هنری آویسا: 35،000 تومان
  پست پیشتاز: 10،000 تومان
  پست تیپاکس: 15،000 تومان
  پست بین شهری ریلی: 25،000 تومان
  پست بین شهری هوایی: 30،000 تومان
  توجه: بابت ارسال تابلو فرش ها هیچ هزینه ای دریافت نمیگردد و ارسال به تمام نقاط کشور رایگان می باشد.
  چقدر طول میکشد تا محصول سفارش داده شده را دریافت کنم؟
  پیک گالری هنری آویسا: اگر قبل از ساعت 15 سفارش خود را تکمیل کرده باشید، زمان تحویل آن بعد از ساعت 19 می باشد.
  پیک فوری گالری هنری آویسا: اگر قبل از ساعت 15 سفارش خود را تکمیل کرده باشید، بنا بر مسافت مقصد، زمان تحویل آن متغیر می باشد.
  پست پیشتاز: 3 الی 4 روز کاری می باشد.
  پست تیپاکس: در تهران 1 روز کاری و در شهرستان ها 2 روز کاری می باشد.
  پست بین شهری ریلی: بنا بر مسافت شهر مورد نظر تا تهران بین 24 الی 72 ساعت متغیر می باشد.
  پست بین شهری هوایی: بین 24 الی 48 ساعت متغیر می باشد.
  چگونه میتوانم وضعیت محصول سفارش داده شده را پیگیری کنم؟
  می توانید در قسمت پیگیری سفارشات از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید.
   
  ارجاع محصول:
  سیاست های ارجاع محصول در وبسایت گالری هنری آویسا چیست؟
  گالری هنری آویسا به دو صورت زیر تضمین تابلو فرش ها را خواهد کرد :
  هرچند گالری هنری آویسا تابلو فرش ها را مستقیما از تولید کننده اصلی آن تحویل میگیرد، ولی برای اطمینان بیشتر مشتریان محترم امکان عودت تابلو فرش در صورت تائید کارشناس معتبر مبنی بر اصل نبودن تابلو فرش وجود دارد.
  دوم اینکه سایت گالری هنری آویسا مجوز نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن را دریافت کرده است و هدف گالری هنری آویسا ایجاد فضای امن جهت تسهیل خرید تابلو فرش اصل و رساندن به دست مشتری نهایی است.
  چگونه میتوانم کالای خریداری شده را بازگردانم؟
  با مراجعه به وبسایت گالری هنری آویسا می‏ توانید در قسمت ارجاع کالا، نام کالای مرجوعی خود و علت آن را ثبت کرده و پس از تماس و هماهنگی های لازم از طرف گالری هنری آویسا ، آن را به گالری هنری آویسا باز گردانید. لازم به ذکر است که فقط کالاهایی مشمول شرایط ارجاع خواهند بود که بسته بندی آنها باز نشده باشد.
  در صورت بازگرداندن کالا، مبلغ پرداخت شده چه زمانی و چگونه استرداد میشود؟
  پس از بازگرداندن کالا از سوی مشتری و دریافت آن توسط گالری هنری آویسا، کالا توسط تیم متخصصان گالری هنری آویسا بررسی می‏شود. در صورت تایید دارا بودن شرایط ارجاع، حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت، وجه مربوطه به حساب مشتری واریز خواهد شد.
   
  ارسال هدیه:
  چگونه میتوانم از طریق وبسایت گالری هنری آویسا کادو ارسال کنم؟
  پس از انتخاب هدیه مورد نظر از میان محصولات در قسمت منوی تسویه حساب، هدیه را انتخاب نموده و با وارد کردن آدرس شخصی که هدیه را دریافت میکند میتوانید آن را برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید.
  آیا امکان بسته بندی و کادو کردن هدیه وجود دارد؟
  بله، تنوع کاغذ‏های کادو و روش‏های بسته‏ بندی محصولات هنگام انتخاب منوی هدیه، در سایت نمایش داده می‏شود.
  آیا برای ارسال یک محصول به صورت کادو باید هزینه اضافه بپردازم؟
  در حال حاضر، برای بسته‏ بندی و کادو کردن محصولات هزینه اضافه دریافت نمی ‏شود.